• Mon-Etoile
  • Матеріали
  • Фотогалерея

Нещодавно у Києві відбувся бізнес-тренінг із рекрутування - офіційний захід з участю національних директорів Mon Etoile. Як завжди, восени компанія відзначає учасників Клубу постійності. На сцену виходили як новачки так і ветерани, які йдуть по клубу вже 14 років!

Ось як це було!

Всеукраїнський форум відбувся! Усі присутні відзначали зконцентровану плідну роботу в групах, потужне динамічне навчання від найсильніших лідерів Компанії, душевні вечірки та тепле спілкування у неформальній обстановці. На заході панувала дуже комфортна дружня атмосфера, у нас з'явилося багато мотивації та планів на майбутнє!

13 травня в парфумерному центрі в Києві відбулася довгоочікувана зустріч дистриб'юторів та директорів компанії. Обговорювали маркетинговий план, ділилися лайфхаками по продажу та просуванню продукції, спілкувались, фотографувались та їли святковий торт.

У столиці України пройшов форум «Мон Етуаль», на якому було підбито підсумки року, обговорювалися нові методи роботи в регіоні. Учасники Клубу сталості-2021 здобули заслужені нагороди, а також керівництво Компанії відзначило всіх, у кого у цей період були визначні досягнення. Вечірка «Зимова казка» була присвячена Клубу сталості. Її учасники переглянули виступ Тесла-шоу, із задоволенням поспілкувалися та потанцювали на дискотеці. А тепер із новими силами за роботу!

Цього року директорські канікули відбулися в Єгипті. Лідери "Мон Етуаль" відпочивали у п'ятизірковому готелі "Савой", насолоджувалися теплим морем, чудовим сервісом та кухнею, відвідували екскурсії, займалися дайвінгом та снорклінгом, приймали компліменти від інших гостей готелю під час Білої вечірки. Як завжди, канікули пройшли чарівно!

Затишний київський готель "Софіївський посад" вже став рідним для тих, хто щороку приїжджає на Директорський саміт "Мон Етуаль". Цей рік не став винятком. Незважаючи ні на що, ми зустрілися! Як це було, розкаже наш фоторепортаж.

Страница 1 из 7

© Mon Etoile International 2023

Використання будь-яких матеріалів, запозичених із сайту Mon Etoile без дозволу адміністрації, заборонено.