Дорогі друзі! Вітаємо вас із Днем захисту дітей! Нехай наші діти ростуть здоровими та щасливими, веселими та успішними під мирним небом! А ми зробимо все можливе щоб так і було!

01 июнь 2024

Вітаємо улюблену Компанію, всіх її дистриб'юторів, керівництво, менеджерів, працівників складів та агенцій з 15-річним ювілеєм! Нехай "Мон Етуаль" процвітає та радує нас своїми успіхами, нехай з'являється нова продукція та нові директори, нехай бізнес міцнішає та розширюється, дозволяючи дистриб'юторам виконувати їх мрії! Довголіття, нових звершень та приємних сюрпризів!

15 мая 2024

Зустрічайте неперевершену новинку - жіночий аромат 18 «Магія розкоші», якій вже готов відправиться до вас. Готуємо свої замовлення!

15 мая 2024

Адміністрація "Мон Етуаль" щиро вітає з днем народження старшого національного директора, дистриб'ютора №1 Оксану Мороз! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, кохання, нових грандіозних цілей та перемог у нашій Компанії та житті!

06 мая 2024

Дорогі друзі! Вітаємо всіх християн зі Світлим Христовим Воскресінням! Бажаємо миру, радості, здоров'я, щирого кохання, розвитку, процвітання! Нехай душа наповниться щастям, теплими почуттями, світлими помислами! Нехай цей день принесе спокій, умиротворення та гармонію у ваші серця!

05 мая 2024

Пропонуємо до вашої уваги рейтинг Клубу постійності за підсумками другого місяця весни. Бажаємо кожному з тих, чиї імена ви бачите у цьому списку, з успіхом дійти до фіналу!

02 мая 2024

Дорогі друзі! З 30 квітня можна замовляти чарівний жіночий аромат №23 "Натхнення юності". Ми впевнені, що він обов'язково сподобається вашим клієнткам будь-якого віку та стане улюбленцем тисяч жінок.

01 мая 2024

На форумі у червні ми підведемо підсумки Спеціального промо для учасників Лідерського клубу! Дистриб'ютори, які весь рік з травня 2023 по квітень 2024 року включно щомісяця виконують 600 балів вільного об'єму, беруть участь у розіграші цінних призів, таких як валізи, барсетки, сумки, шкіряні портфелі. Кожен отримає якийсь подарунок. Тож запрошуємо вас на захід, щоб розділити радість з нашими лідерами!

01 мая 2024

Дорогі друзі! Вчора адміністрація Компанії підвела підсумки минулого звітного року та визначила дистриб'юторів, які виконали умови програми "Директорські канікули-2024". Дізнайтеся імена тих, хто своєю працею заслужив на цю прекрасну подорож.

01 мая 2024

Увага! Запрошуємо усіх бажаючих дистриб'юторів "Мон Етуаль" на Всеукраїнський форум-2024, присвячений 15-річчю Компанії! Ми зустрінемось у мальовничому місті Київської області - готельному комплексі "Джерело" 22-23 червня і проведемо чудові два дні разом! Ціна квитка - 3000 грн. У вартість входить проживання, харчування (сніданок, два обіди, фуршет), навчальна та розважальна програми. Буде організовано трансфер. Реєстрація на захід відкрита. Чекаємо на ваші заявки вже сьогодні! Трохи пізніше буде інформація як слатити квиток.

26 апр 2024
Страница 1 из 7

© Mon Etoile International 2023

Використання будь-яких матеріалів, запозичених із сайту Mon Etoile без дозволу адміністрації, заборонено.