• Mon-Etoile
  • Матеріали
  • Відеогалерея

Директорський саміт-2021

У січні у Києві відбувся щорічний Директорський саміт. На захід з'їхалися лідери "Мон Етуаль" із різних українських міст. Пропонуємо вам подивитись, як це було.

Міні-канікули-2020

Довгоочікуваний захід року, незважаючи на всі зовнішні труднощі та антикарантинні заходи в наших країнах, все ж таки відбувся! Ті, хто зміг на нього приїхати, попрацювали і повеселилися від душі і відвезли приємні спогади до різних міст України та інших країн. Про це наше відео!

Slider

Ювілейні міні-канікули у Коблеві.

Пропонуємо до вашої уваги відеорепортаж з українських міні-канікул, які вперше проходили на Чорному морі. Ми встигли купуватися, засмагнути, здобути нові знання та досвід, повеселитися на тематичних вечірках. Ось як це було.

Травневий фестиваль-2019

Цього року Травневий фестиваль був особливим, ми відзначали ювілей "Мон Етуаль". 10-12 травня у Києві зібралися "вершки" нашої Компанії, щоб відсвяткувати успіхи першого десятиліття, нагородити найкращих, почути настанови президента та лідерів, розповіді першопрохідників. Дивіться як це було!

 

Директорські канікули у Дубаї

Пропонуємо до вашої уваги відео про директорські канікули в ОАЕ. Хмарочоси та вежі, палаци та сафарі по пустелі на джипах, сад квітів та розкішні магазини, плавання з акулами та подорож на яхті... Ми ніби побували в казці і тепер з ще більшим нетерпінням чекаємо на наступну поїздку до Португалії.

 

  • 1
  • 2
Страница 1 из 2

© Mon Etoile International 2023

Використання будь-яких матеріалів, запозичених із сайту Mon Etoile без дозволу адміністрації, заборонено.